Ataşehir Yeni Ataşehirli güzel bayan Açelya

Ataşehir Yeni Ataşehirli güzel bayan Açelya
Selamlar beyler İstanbul'da yeni birisi olarak sizlere sesleniyor olacağım güzel dostluklar kazanmak isteyen biriyim kendim hakkında bilgi paylaşarak sizlere bilgi aktarıyor olacağım.

İsmim Açelya 22 yaşındayım çocuksu bir ruha sahibim eğlenmesini bilen biriyim bir çok ortama ayak uydura bilen deneyim kazanmış bir genç olduğumu belirtmek isterim. Sağlıklı beslenen spor yapmasam da formda biriyim zaten bayanların vazgeçilmezi alışveriş sırasında gerekli sporu yaptığımızı düşünüyorum sinema ve korku oyunlarına bayılırım okulum devam ediyor daha sonraki meslek hayatımda sıkıcı bir hal almaması için şimdiden güzel dostluklar ve arkadaşlıklar kurmak istiyorum, Ataşehir Esort olarak dostluk kuracak olduğum kişilerin bakımlı olgun, ve temiz olmasına dikkat ediyorum saç sakal ve tırnak gibi çok çabuk kirlenebilen alanların temiz olması önemli.

Evet arkadaşlar sizlere paylaşa biliceklerim bu kadar sizlerde sevecen, gülen yüzlü, bir arkadaş arıyorsanız sizlere refakat edeceğimden emin olabilirsiniz.