Ataşehir Vip Partner Elit Bayan Kumsal

Ataşehir Vip Partner Elit Bayan Kumsal
ataşehir escort olarak Bugüne kadar yaşamış olduğunuz tüm kötü deneyimleri bir kenara bırakıp benimle farklı bir birliktelik ne derseniz bunun için buradayım resimler tamamen bana aittir orijnal birebir aynı kadın olarak görüşmelere yaşaya bilirsiniz. İsmim Kumsal sarışın beyaz tenli yeşil gözlü sıcak kanlı cana yakın bir kadın olduğumu bilmenizi isterim oldukça öz güveni yerinde gayet eğitim düzeyi yüksek birisiyim. Karşımda bey efendilerin aynı şekilde bana karşı kibar yaklaşımlar içinde bir adım yaklaşım sağlarsanız bu benim gerçek anlamda çok hoşuma gider sonuçta burada tanışma amacımız değil mi eğlence bunu sorunsuz bir şekilde karşılıklı uyum içinde geçirmek en mantıklısı geliyor sanırsam iki tarafa bu yüzden benim görüşmeyi kafanıza koydunuz.

Resimlerde beğenip beni arayıp randevu talep ettiniz sizler rica kafanızda tüm sıkıntıları bir kenara bırakın sizleri kendi evimde misafir tadında değilim bir sevgili gibi ağırlayıp uğurlamak istiyorum. Hiç bir zaman dostluklar tek taraflı olmadığından dolayı beğeni olursa şayet bir daha geldiğinde kendi sevgilin evimiş gibi gelmeni sağlamak için tüm sıkıntıları dışarda bırakıp eğlence bakmak lazım.

Eğer bu konuda iki taraflı hoş görü içinde olursak istediğimiz zevkleri yada eğlenceyi güzel yaşarız bu yüzden sayfamı iyi derece incedikten sonra benimle iletişime geçin partnerim bana misafir olmadan beni daha iyi tanıması açısından Anal yapmam kondom şart onun dışında yazmanın bir anlamı yok yaşadığımız şeyleri iki tarafa özel olması lazım. öyle ulu orta konuşulmaz sonuçta gizliliğe mutlak önem vermek lazım karşılık olarak telefon her zaman araya bilirsiniz. Sevgilerim kalın kocaman öpüyorum sizleri....