Ataşehir Sarışın Özel Partner Bayan İnci

Ataşehir Sarışın Özel Partner Bayan İnci
Sevgili beyler ile özel olacak gecelerimiz için burada kısaca kendimden bahsetmek istiyorum, benim ismim İnci, 24 yaşında, 165 boyunda, 48 kiloya sahip, sarışın, ela gözlü çekici ve güzel bir partner bayan olarak sizlere burada kaliteli bir hizmet vererek samimiyet ve dürüstlük içerisinde gerçekleştireceğimiz özel profil sayfama hepiniz hoş geldiniz. İstanbul Ataşehir Escort bayan olarak sizlerin arasında olmak gerçekten keyifi verici ve onurlu bir durumdur.

Benim sizlere burada paylaşmış olduğum resimlerim tamamen orjinal ve gerçektir. Sadece sizler için çekip burada paylaşıyorum, hiç bir fark olmadan aynı resimlerimde ki gibiyim. Bunu benimle görüşeceğiniz sıralarda da anlayacaksınız. Ben üniversite mezunu bir bayan kültürel bir yapıya sahip olarak son derece sosyal bir karaktere sahibim. Eğlenceli ve kaliteli bir gece geçirerek sekste ne kadar becerikli olduğumu anlayabilirsiniz. Seksi bir vücuda sahip olarak vücut hatlarım sıkı ve belirgin durumdadır, buda sizlerin ilgisini çok çekebilir bana hayran kalabilirsiniz.

Sizlere kurallarımdan bahsedecek olursam bazıları çok katı olmaktadır; kondom olmadan ilişkilerime kesinlikle başlamıyorum, çünkü her iki tarafında sağlığını düşünmek zorundayım. Anal seks yapmıyorum, bana bu konuda ısrar edeceğinizi de düşünmüyorum. Görüşmelerimiz, sizlerin beni davet edeceği uygun bir şekilde 4,5 yıldızlı otellerde gerçekleşmektedir. Tabi çevre semtlere yakın olan güvenlikli siteler veya rezidanslara da gelerek görüşme sağlayabilirim. Bana whatsap veya e-mail yolu ile ulaşma şansınız çok yüksektir.

[email protected]