Ataşehir Programınıza Eşlik eden bayan Nur

Ataşehir Programınıza Eşlik eden bayan Nur
Daha önce hiç yaşamamış olduğunuz mutluluk atmosferi içerisinde olmuş olan ve tarafınızdan Anadolu yakası Ataşehir ilçesinde gerçekleşecek olan plan programınıza Ataşehir escort olarak "refakat" edebilmiş olmamdan dolayı, bu profil sayfasını bilgilerim ve resimlerim ile dolduruyorum.

Adım Nur, umarım bu güzel profil sayfam sayesinde, birbirinden güzel duygulara sahip olmuş olan birbirinden değerli güzel insanlar ile tanışır ve güzel arkadaşlıklar edinebilirim. Yalnız, öncelikle şunu belirtmek isterim ki, kılık kıyafetine önem göstermemiş olan ve bakım konusunda yetersiz olan beyler ile kesinlikle görüşme programında bulunmuyorum.

Şuanda incelemiş olduğunuz profil sayfamda görmekte olmuş olduğunuz üst kısımda yer alan bilgilerim ve bilgilerimin birer tarifi olan resimlerim eksiksiz bir şekilde beni temsil etmektedir. Ve bu yüzden, resimlerimi incelerken ve kimin ile görüşme programında olmuş olduğunuzu anlayabilirsiniz. Tarafınızdan belirlenecek olan Ataşehir ilçesi sınırlarında olmuş olan plan programlarınıza en az bir kaç saat öncesinden ve randevu şeklinde intikal ediyorum. Yani, randevu tarzında olmayan görüşme programlarında kesinlikle bulunmuyorum. Ve bu yüzden, bu konuda göstermiş olduğunuz hassasiyetten dolayı teşekkür ederim.

Benim ile gerçekleştirmiş olacağınız arkadaşlık adı altında görüşme programınız hakkında ve bir diğer çok detaylı bilgiler için, beni dilemiş olduğunuz zaman arayabilirsiniz. Görüşmek üzere, iyi günler dilerim.