Ataşehir genç yabancı bayan arkadaş Lera

Ataşehir genç yabancı bayan arkadaş Lera
Anadolu yakasının nezih ilçelerinden olmuş olan Ataşehir ilçesinde yer alan, bir çok plan programınızda yalnızlığınıza bir kaç saatliğine Ataşehir Escort olarak "refakat" edebilmiş olmamdan dolayı ve bu profil sayfamı açmış bulunuyorum. Umarım, bu güzel profil sayfam sayesinde, birbirinden değerli beyefendiler ile güzel dostluklar edinirim.

İsmim Lera, profil sayfamın üst kısmında yer almış olan bilgilerim ve bilgilerimin tarifi olan yakın zaman tarihine ait olan resimlerimdeki gibi, zarif ve hoş bir bayan arkadaşım. İncelemiş olduğunuz resimlerimde görmekte olmuş olduğunuz bayan arkadaş dışında görüşme programında görüşmeyecek siniz. Tabi, olası bir durumda ve tarafınızdan gerçekleşmiş olan arkadaşlık adına görüşme programınıza resimlerimin dışında bir başka bayan arkadaşın intikal etmiş olduğunuzu en ufak bir tereddüt içerisinde olmuş olduğunuz vakit, o zaman arkadaşlık adına olmuş olan görüşme programını iptal edebilme lüksüne sahipsiniz. Fakat, aramış olduğum beyefendi kriteri, kılık kıyafetine önem göstermiş olan ve her bir konuda olgun düşünebilen beyefendiler dışında, kılık kıyafetine önem göstermemiş ve içinde insan sevgisi olmamış olan bakımsız beyefendiler ile görüşme programında olmuş olursam ve benimde arkadaşlık adına olmuş olan görüşme programını iptal etme ihtimalini hatırlatırım.

Keyif dolu sohbetlerin olmuş olduğu ve konusu tarafınızdan belirlenmiş olan görüşme programlarınıza en az bir yada iki saat öncesinden ve randevu şeklinde, gerçekleştiriyorum. Görüşme programı hakkında ve bir diğer çok merak etmiş olduğunuz sorularınız için, beni istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Görüşmek üzere, mutlu akşamlar dilerim.