Ataşehir adından söz ettiren bayan Arya

Ataşehir adından söz ettiren bayan Arya
Daha önce bu tarz arkadaşlık sitelerinde çok fazla insanla tanışma şerefine nail oldum bu tarz bir şey içinde biliyorsan çok sayıda dostun olur bende onlardan biri oldum ama öyle boş yere değil ama emek vererek sonuçta çok genç bir kadınım ayaklarım üzerinde durmam lazım. Ataşehir escort olmak bir cözüm değil ki ama çok önemli bir başlanğıç yanı bunu demeye çalışıyorum. Bir insan eğer kendini ne doğru gösterim içinde olursa o kadar çok dostu oluyor o kadar özel arkadaşlıklara yerken açıyor ben öyle sıradan bir kadın değilim asla bunu bilmenizi isterim. Seviye düzeyim üst sınıf olduğundan dolayı görüşme yapacağım insanların benimle kafası uyması lazım yanı bana kişilik sahibi niteliyi yüksek sadece görüşmeleri yaparım.

Kendi ait yerim olmadığından ben gezgin bir kadınım il sınırları içinde nerede olursa olun bana bir alo çekmeniz yeterli en geç yarım saatte davet edilen yerde olurum. Bir kadın adından nasıl söz ettirmesi lazım çok kötü mü yoksa insanlarda güzel izlenim bırakan mı çok şükür şuan kadar hiç kimsede kötü bir izlenim bırakmadım hatta üstüne üstelik benimle görüşme yapan kişiler halen beni arıyor görüşmek istiyor. Dedim ya her zaman dürüst ön planda olması lazım bu senin kaçağında normel yaşatında öyle olması lazım yalan ile kimsenin elline bir şey geçmez.

Dürüst kapı hiç bir zaman yıkılmaz aksine çok şet kazandırır insana ben çok şey kazandım o kadar güzel dostlar kazandım ki anlatcak söz yok bu güzel insanlara inanın hepsi birinden özel insanlar kadın değerinden anlayan son derece elit kültürlü ne istediğini bilen türler yanı kısaca. Eğer diyorsan bende böyle bir insanım benim onlardan ne eksiğim var fazla var diyorsan buyurun telefon sizin gibi değerli dostlarıma her zaman açıktır.